Labas!

Kalba Rokas. Labas! Aš „garbanotasis“. Ar pasiilgote manęs? Aš jūsų jau pasiilgau. Papasakosiu jums įdomų dalyką: šiandien lauke oras buvo puikus, saulėtas, bet labai vėjuotas. Mums buvo dailės pamoka, piešėme gyvūnus. Staiga atsidarė langas ir pro jį į klasę įskrido žalias balionas. Balionas pum-pum šokinėjo per stalus ir tada pum – atsitrenkė į mokytojos Rasos kaktą.. Mes labai nustebome, o po to labai juokėmės. Dabar jūs atpasakokite tai, kas mums čia nutiko su žaliu balionu, iš kur jis atkeliavo.

Užduotys

1

Įsivaizduokite, kad tas pats žalias balionas pro langą įskrido ir į jūsų klasę. Kurkite istorijas. Kieno istorija įdomiausia, juokingiausia, kūrybiškiausia, ilgiausia, trumpiausia?

2

Mergaitė į mokyklą atsinešė savo lėlę, bet po pamokų ją netyčia paliko klasėje. Lėlė labai liūdėjo... Pratęskite pasakojimą.

3

Berniukas į klasę atsinešė mėgiamą mašinėlę, bet po pamokų ją netyčia paliko klasėje. Grįžęs namo, berniukas norėjo pažaisti su savo mašinėle, bet jos nerado kuprinėje... Pratęskite pasakojimą.

4

Atpasakokite, ką matote žiūrėdami į paveikslėlius. Pavyzdžiui: BALIONAS, LOVA. / BALIONAS PO LOVA. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15