Man patinka

Kalba Gabija. Dabar rugsėjo mėnuo, prieš savaitę buvo nuostabiai šilta diena ir mokytoja Rasa sugalvojo, kad po pamokų kartu su klasės auklėtoja Ina keliausime į gamtą. Mes pasiėmėme kelis užtiesalus, maisto iš valgyklos, turėjome šiek tiek ir savo atsineštų saldumynų, gėrimų. Kiekvienas pasiėmėme po kuprinę: mokytoja ir auklėtoja paprašė, kad iš kuprinių išsiimtume knygas, sąsiuvinius ir savo daiktus susidėtume gražiai ant savo suolo. Į tuščias kuprines visiems vaikams buvo paskirstytas maistas ir gėrimai. Tada mes, aštuoni mokiniai, turėjome apsivilkti ryškias salotinės spalvos liemenes ir išėjome iš mokyklos. Pirmoji ėjo auklėtoja Ina, tada buvome po du išrikiuoti mes, o eilės gale ėjo mokytoja Rasa.

       
       

Kalba Rokas. Visa mūsų grupė ėjo į parką. Parke labai gražu: teka upė, yra žaidimų aikštelė. Mes susiradome patogią vietą prie upės, pasiklojome keturis užtiesalus. Ant vieno užtiesalo mokytojai ir auklėtojai padėjome išdėlioti maistą ir gėrimus. Naudojome vienkartinius indus. Kai užkandome, stebėjome antis upėje. Auklėtoja Ina leido antims duoti batono. Suplaukė labai daug ančių, todėl batono greitai nebeliko.

       
       

Kalba Gabija. Po to mes dar truputį pažaidėme prie upės. Rasa paklausė, kas norėtų pažaisti, pasisupti. Penki vaikai norėjo suptis, o kiti norėjo likti prie upės su auklėtoja Ina.

       
       

Kalba Rokas. Tada visi grįžome į mokyklą, iškraustėme kuprines su maisto likučiais, juos auklėtoja Ina nunešė į šaldytuvą. Atgal į savo kuprines susidėjome mokyklinius daiktus (knygas, vadovėlius, sąsiuvinius ir kt.).